Centrum nauczania języków obcych

O nas

   Przedszkole Językowe Bluebell działa od 1 września 2007r. Realizujemy program zatwierdzony przez MEN oraz programy własne nauczycieli.

   Jesteśmy placówką anglojęzyczną. Zapewniamy dzieciom zanurzenie się w języku, poprzez kilkugodzinny kontakt z żywym językiem podczas codziennych czynności, zabaw, zajęć czy odpoczynku.

 

   Godziny otwarcia

   Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 6:40 do 16:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

 

   Posiłki

   Nasza kuchnia wyposażona jest w sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków, które przygotowujemy z wysokiej jakości produktów nie stosując konserwantów i półproduktów. Ciasta, ciasteczka to nasze wypieki. Jogurty i desery robimy samodzielnie dodając owoce sezonowe. W naszej kuchni cukier i sól ograniczone są do minimum.

   Dla dzieci pozostających na różnego rodzaju dietach (bezglutenowej, bezmlecznej, niskocukrowej etc.) przygotowujemy osobne posiłki zgodnie z zaleceniami lekarzy i dietetyków.

   Personel kuchenny dba o różnorodność dań i zapewnia odpowiednio dobraną kalorycznie dietę, uzgodnioną z dietetykiem i Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

   Śniadanie w godzinach 8:30-9:40, kolorowe kanapki z serem, wędliną, pomidorem, ogórkiem; zupa mleczna oraz mleko, herbata lub kakao. 
   Obiad w godzinach 11:30-12:40 składa się z dwóch dań - zupy, drugiego dania mięsnego lub jarskiego, surówki i kompotu ze świeżych lub mrożonych owoców, soków owocowych.
   Podwieczorek w godzinach 13:30-14:40 kanapki z serem, wędliną, dżemem, miodem, owoce, ciasto lub drożdżówki domowego wypieku, kisiel lub budyń, jogurt, soki owocowe.


   Wspólne posiłki są okazją do spróbowania różnorodnych dań, jak również do zapoznania dzieci z zasadami zachowania przy stole.


   Zajęcia

   Wszystkie zajęcia są wliczone w cenę czesnego:  język angielski, rytmika z elementami gry na instrumencie, religia, ćwiczenie logopedyczne oraz opieka psychologa.

   W naszym przedszkolu prowadzimy codziennie zajęcie z języka angielskiego.
   Realizujemy program wczesnego czytania - dla dzieci 3 letnich.

 

   Jak zapisać dziecko do Przedszkola BlUEBELL?

• Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
• Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.
• Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszcza lub uczęszczało do Przedszkola BLUEBELL.
• Dzieci wpisywane są na listę po wpłaceniu przez rodziców „wpisowego".
• W związku z dużym zainteresowaniem naszym przedszkolem prosimy umawiać wizyty telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną,
• Liczba miejsc jest ograniczona

Plan dnia naszych pociech

projekt i wykonanie mmCreation.pl