Centrum nauczania języków obcych

Nauka angielskiego

Nasze przedszkole jako jedyna placówka w powiecie oferuje zajęcia z języka angielskiego metodą Helen Doron. Helen Doron Early English (www.helendoron.pl) jest wyjątkową , prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

 

Wykorzystywanie unikalnej umiejętności dziecka do przyswajania języka pozwala na uczenie do dziesięciu razy szybciej niż przeciętne kursy. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Dzieci mają kontakt z językiem na co dzień, osłuchują się z nim, a każda próba powiedzenia czegoś czy wykazanie zrozumienia np. wydanego polecenia sprawia, że rodzice lub inne bliskie osoby chwalą dziecko, co powoduje, że czuje ono satysfakcję z dokonanego postępu.


Od 1985 roku metodą Helen Doron Early English uczone były setki tysięcy dzieci na całym świecie. Metoda oparta jest na zabawie i przynosi doskonałe rezultaty. Bazuje na naturalnym sposobie, w jaki dziecko uczy się języka ojczystego.

Plan dnia naszych pociech

projekt i wykonanie mmCreation.pl