Przedszkole językowe

O nas

Centrum Nauczania Języków Obcych BLUEBELL to lider w edukacji lingwistycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb.  Przygotowujemy naszych słuchaczy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz certyfikatów.

 

Starannie dobieramy poziom grupy na podstawie bezpłatnego testu diagnostycznego uwzględniając wiek słuchacza. Stawiamy jasne cele i wymagania, regularnie weryfikujemy postępy w nauce i motywujemy do dalszej pracy.

W naszym centrum znajdują się biblioteka i mediateka językowa, zawierające bogate zbiory książek i kaset audio-wideo oraz DVD w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiają umiejętność rozumienia ze słuchu. Kursanci mają bezpłatny dostęp do biblioteki i mediateki. Na wniosek kadry dydaktycznej, w miarę posiadanych środków, zbiory biblioteki są stale powiększane.

 

Zatrudniamy wykwalifikowany i profesjonalny zespół dydaktyczny. Nasi nauczyciele to absolwenci wydziałów filologicznych i kolegiów nauczycielskich z zakresu nauczania języków obcych legitymujący się znakomitą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Nauczyciele posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu grup, biegle posługują się gruntowną wiedzą z zakresu nauczania języka obcego.

projekt i wykonanie mmCreation.pl