Przedszkole językowe

Kursy

Dzieci

 Proponujemy dziesięć kursów języka angielskiego dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Helen Doron Early English (www.helendoron.pl) jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Dzieci mają kontakt z językiem na co dzień, osłuchują się z nim, a każda próba powiedzenia czegoś czy wykazanie zrozumienia np. wydanego polecania sprawia, że rodzice lub inne bliskie osoby chwalą dziecko, co powoduje, że czuje ono satysfakcję z dokonanego postępu. Zapraszamy do naszych placówek na bezpłatne zajęcia pokazowe z udziałem Państwa pociechy!

 

Młodzież

Proponujemy kursy dla gimnazjalistów oraz licealistów na wszystkich poziomach zaawansowania.Skutecznie przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością egzaminów przez naszych uczniów. Kursy prowadzimy w oparciu o najnowsze publikacje z dziedziny nauczania języków obcych dostępne na naszym rynku. W ramach kursu zapewniamy podręczniki i nieodzowne materiały pomocnicze. Organizujemy bezpłatne egzaminy próbne dla naszych uczniów.

 

Dorośli

Dorosłym proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne bądź konwersatoryjne od poziomu początkującego do zaawansowanego. Nasi słuchacze od pierwszych lekcji motywowani są do mówienia poprzez pracę w parach i grupach i w ten sposób skutecznie przełamują barierę językową. Kursy prowadzimy w oparciu o najnowsze publikacje z dziedziny nauczania języków obcych dostępne na naszym rynku. W ramach kursu zapewniamy Państwu podręczniki i nieodzowne materiały pomocnicze.

projekt i wykonanie mmCreation.pl